LV   RU

PRODUKCIJA:
 

● Kvēlsveces

Jūsu panākumu formula

Moderno dīzeļdzinēju Sistēmas pārzināšana
Inovatīvās dīzeļu sistēmas ar kvēlsvecēm un kvēlsveču vadības blokiem no Bosch uzsilda degkameru līdz darba temperatūrai acumirklī, pat pie ekstrēmi zemas āra temperatūras. Papildus tam tiek uzturēta pēcsildīšanas degkamertā, kas nodrošina zemāku atgāzu apjomu, zemāku patēriņu un klusāku auksta dzinēja darbību. Tai pašā laikā kvēlsveces un kvēlsveču vadības bloks ir perfekti integrēti kopējā automašīnas dīzeļsistēmā, lai atbalstītu modernās tehnoloģijas. Viss perfekti sader kopā, viss no viena ražotāja BOSCH.
      Izmanotjiet mūsu tehnoloģijas pārākumu. Vienmēr jaunakās tehnoloģijas Bosch kvēlsvecēm.
      Dīzeļsistēmu sabalansēšana. Bosch kvēlseveces vienmēr perfekti atbilst Jūsu automašīnas dīzeļsistēmai
      Numur 1 dīzeļu tehnoloģijās pasaulē. Izcila uzticamība un serviss -> Bosch, dīzeļsitēmu tirgus līderis
BOSCH KVĒLSVECES
Turpina piepildīt moderno dīzeļdzināju pieaugošās nākotnes prasības un atbilst arvien striktākiem atgāzu emisijas apjoma noteikumiem.
 
 Bosch inovācija:
 
 
Garantēta augstākā kvalitāte, divkāršs kalpošanas laiks.
 
Jaunās Bosch Duraterm Chromium kvēlsveces – veiktspējīga jaunākajiem sasniegumiem atbilstoša sveču tehnoloģija. Augstvērtīgs kvēlcaurules materiāls - niķeļa un hroma sakausējums – nodrošina efektīvu pretkorozijas aizsardzību, tādējādi paaugstinot kalpošanas ilgumu par 100%. Turklāt tām ir uz pusi mazāks uzsilšanas laiks, ko paveic novatoriskā Duraterm divkomponentu regulējošās spirāles tehnoloģija.
Jaunās Duraterm Chromium kvēlsveces jums piedāvā iepazīt dīzeļdzinēju jaunā pārsteidzošā kvalitātē. Ātrāka, drošāka un tīrāka iedarbināšana ar divkāršu darbmūžu – tas ir tas, kas raksturo Bosch kvalitāti.
 
Pat līdz 3 gadu garantija.
 
Jaunā progresīvā Duraterm Chromium tehnoloģija nodrošina augstu uzticamību un ilgu kalpošanas laiku un līdz ar to jūs iegūstat augstvērtīgu Bosch kvalitātes izstrādājumu pat līdz 3 gadu garantiju.
 
Retākas vizītes autoservisā.
 
Jaunā Duraterm Chromium rūpējas par pilnīgāku degvielas sadegšanu, tādējādi samazinot dzinēja piekvēpšanu. Bez tam tā paaugstina jūsu mobilitāti ar divtik ilgu dīkstāves laiku, tādējādi ietaupot līdzekļus, jo tā ir jānomaina divreiz retāk.
 
Lietojiet BOSCH E-katalogu, lai piemeklētu tieši Jūsu automobilim piemērotās BOSCH kvēlsveces un vadības bloku, releju!