LV   RU

BOSCH ORIĢINĀLAIS REMONTS:
 

ORIĢINĀLAIS REMONTS

BOSCH oriģinālais remonts? Tikai ar kvalitātes zīmogu!
 
Vecos starterus, ģeneratorus, gaisa masas mērītājus, augstspiediena sūkņus, sprauslas, bremžu suportus, kā arī aizdedzes sadalītājus remontē daudzi lietoto agregātu atjaunošanas piedāvātāji. Tā kā remontam tiek lietoti jēdzieni atjaunošana un remonts, tad klientam piedāvātās kvalitātes diapazons var būt ļoti plašs.
Bieži vien klientam trūkst informācijas par šo atjaunoto agregātu kvalitāti, un arī remonta procesa norisi. Te notiek slēpšanās aiz agregāta izgatavotāja markas nosaukuma, kas tirgū slavena ar augstu kvalitātes standartu.
Mēs gribam, lai oriģināli BOSCH rūpnīcā atjaunotie agregāti būtu viennozīmīgi atpazīstami! Atjaunotie agregāti, kuru remonts veikts pēc oriģinālās BOSCH metodes, ir marķēti ar atjaunoto agregātu kvalitātes zīmogu. BOSCH - vadošais starteru un ģeneratoru ražotājs, kā arī gaisa masas mērītāju, augstspiediena sūkņu, sprauslu, aizdedzes sadalītāju un bremžu suportu ražotājs ar vairāk nekā 60 gadu pieredzi, kas remonta gadījumā Jums ir noderīga.
No vecā radīts jaunais...
Tā ir pareiza izvēle, jo BOSCH atjaunotajiem agregātiem ir tāda pati kvalitāte kā jauniem agregātiem.
Tas nozīmē:
 • Arī ekstremālos apstākļos, piemēram, satiksmes sastrēgumos BOSCH rūpnīcā atjaunotie ģeneratori vienmēr nodrošina ar atbilstošu uzlādes strāvu akumulatoru bateriju. Automobilis startē nevainojami, visi elektriskie komponenti darbojas droši.
 • BOSCH rūpnīcā atjaunotajiem starteriem ir pietiekama jaudas rezerve, kas palīdz ātri un droši iedarbināt auto arī nelabvēlīgās situācijās.
 • Tāda pati kvalitāte ir augstspiediena sūkņiem, sprauslām, gaisa masas mērītājiem, aizdedzes sadalītājiem un bremžu suportiem.
Apmierināti klienti, ātra nomaiņa ilgstoša remonta vietā, līdz minimumam samazināts laika patēriņš reklamācijām. Tas palīdz taupīt laiku un naudu.
Remonts pēc oriģinālās BOSCH metodes: 100% BOSCH kvalitāte
 • Pilnīga izjaukšana pa atsevišķiem blokiem
 • Kvalificēta tīrīšana, ievērojot spēkā esošās vides aizsardzības prasības
 • Visu dilstošo daļu nomainīšana pret jauniem oriģināliem BOSCH komponentiem
 • Montāža saskaņā ar normatīvajām prasībām, kādas ir piegādēm uz konveijera
 • Galīgā kontrole, kāda ir pirms piegādēm uz konveijera, ar mehāniskām pārbaudēm un simt-procentīgām funkciju un jaudas parametru pārbaudēm
 • 12 mēnešu ilgs garantijas laiks
BOSCH apmaiņas programma
Piedāvājam plašu starteru, ģeneratoru, smidzinātāju, iesmidzināšanas sistēmu un bremžu sistēmu klāstu. Uz atjaunotajiem agregātiem ir īpašs BOSCH kvalitātes zīmogs, kas liecina:
 • kvalitāte un kalpošanas ilgums - kā jaunai precei
 • 1 gada garantija - tāpat kā jauniem agregātiem
 • cena uz pusi, bet dažkārt pat par 2/3 zemāka nekā jaunam
 • atjaunotos agregātus Jūs varat iegādāties par labāku cenu nododot vietā veco agregātu, ja tas atbilst pieņemšanas prasībām.
Apmaiņas programmā pieņem arī citu firmu ražotos agregātus, kurus atpazīst BOSCH programma.
 
Uzmanību!
BOSCH atjaunoto agregātu nummuri ir savādāki nekā uz agregātiem, kas nāk no konveijera, tāpēc nepieciešamā agregāta iegādei griezties pēc palīdzības pie SIA Rolis rezerves daļu speciālistiem, kuri ar prieku sniegs Jums nepieciešamo informāciju. Tālr.:7501686, 7367428, 9491112